studio_logo_myrno_ua

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАС, РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ ПРИНТІВ, КРАЩІ ПРОЕКТИ, ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ

ПРО СТУДІЮ

МИРНОпринт – авторський проект основною ідеєю якого є хороший дизайн принтів, на якісних футболках чи светрах, чи в розаписах та декораціях стін. Маючи багаторічний керівний досвід роботи в дизайні великих компаній та особистих проектів виникло бажання зробити щось своє, цікаве та неповторне. Так з’явилися перші принти які потім переросли на захоплення яке триває і донині. Багато наших футболок мандрує світом, їх дарують та купують собі. Саме тому в нас так багато принтів на тему мандрів, позитиву та пригод! Паралельно з принтами є добрий досвід в розробці фірмового стилю, поліграфії, повної розробки сайтів та створенню анімаційного відео.

Tel: +38 (068) 865 96 98
Facebook – сторінка автора проекту 
Instagram – сторінка проекту  
E-mail: art@myrno.in.ua

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ ПРИНТІВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРИНТИ

Футболка – від 500 Грн.
Светр – від 750 Грн.
Светр з капішоном – від 800 Грн.


Подушка – від 400 Грн.
Кепка – від 400 Грн.


Інтер’єра наклейка – від 800 Грн.
Розпис стін – від 1000 Грн.


Ексклюзивно, ви отримуєте послугу в яку врахована розробка принта, друк на обраній футболці або светрі та подарункова обгортка.  Такий принт на футболці чи светрі буде тільки у вас чи ваших близьких.

Ми з радістю допоможемо втілити ваш задум в реальність. Термін виконання замовлення – від 1-го робочого дня (залажно від складності малюнку та завантаження друкарні)

Кожне замовлення ми загортаємо в подарункову крафтову обгортку та докладаємо листівку для привітання, відео з процесом пакування можнa переглянути ТУТ

1) Перед початком роботи ми обговорюємо стилістику та концепт
2) На прикладі існуючих робіт обираємо концепт виконання
3) Приступаємо до роботи та візуалізуємо ідею на фоні виробу який був обраний (футболка/сетр)
4) Затверджений концепт друкуємо на наступний день та надсилаємо на пошту в подарунковій упаковці

Так, звичайно!  Кожне замовлення на розробку принта – індивідуальне.
Тому з кожним клієнтом ми спілкуємося особисто, визначаємо стилістику принта та вигадуємо образ та такетовий супровід, якщо такий необхідний.
Ми надаємо 3 концепти ескізу з якого обираємо найкращий.
Практика показує що з першого разу ми втілюємо задумане!

Друкуємо на футболках та светрах які носимо самі. Футболки – B&C, светри B&C, або Fruit of The Loom.
Фото з виробами та розмірну сітку виробів можна переглянути за посиланням ТУТ 

Працюємо з прямим цифровим друком. Також з термоперенесенням плівок FLEX, цей спосіб є найбільш оперативним та якісним методом друку на текстилі. Сутність цієї технології полягає в перенесенні принта на футболку чи светр за допомогою гарячого пресу. Принт вирізається з спеціальної плівки FLEX на ріжучому плоттері. Спосіб вигідно виявляє свої переваги в порівнянні з іншими методами друку на футболках та светрах. Надруковані принти не тріскаються та не скочуються, не вигорають та зберігають свої якості (навіть після 100-го прання в пральній машинці). При замовленні більше 30 одиниць товару ми використовуємо метод друку шовкографії що значно зменшує загальну вартість, але не якість. Методи догляду стандартні (прання в машинці не більше 60 гр). При цьому принти не тіскаються а вироби не стягуються та не змінюють свого первинного кольору.

Так, ми друкуємо великі партії футболок та светрів.
При замовленні друку більше ніж 30 одиниць ціна значно відрізняється ніж при замовленні 1єї.
Також ми можемо пошити індивідуальні футболки або светри замість тих що використовуємо за основу від бренду B&C 

Інтер’єрні наклейки технології Oracl сьогодні дозволяють без істотних змін в дизайні інтер’єру перетворювати приміщення до невпізнання. Це плівка яка прекрасно клеїться на гладкі поверхні – скло, фарбований метал, кахель та інші подібні поверхні. Так само підходить і для поверхонь з текстурною структурою, таких як фарбований бетон та лаковане дерево. Це хороша нагода прикрасити інтер’єр, легко наклеюється та легко відклеюється. Доступно в різних кольорах. При замовленні клійкої плівки ми загортаємо її в тубус для зручного та безпечного транспортування до замовника.

Перевага плівки в порівнянні з розписом:
– швидке нанесення на обрану поверхню без особливих навичок та складностей
– швидка можливість демонтажу без ушкодження основи на яку була нанесена наклейка

КРАЩІ ПРОЕКТИ

“МОЛОКО ВІД ФЕРМЕРА”

Упаковка 

Молоко від фермера, або історія що надихає. Завжди радіємо успіху людей що поруч. Розвиток якісної молочної індустрії символізує хороший життєвий рівень в країні. До прикладу, можна віднести Швейцраію з розвиненим скотарством, сирним виробництвом та молочною індустрією. Так колись було і в Україні. Сьогодні ми повертаємося на круги своя!.. .

“ВАРЕНУХА”

Упаковка 

Розробка концепту для алкогольного напою Варенуха – Шалений Хряк. Це страодавній, запаштий та міцний напій що відізняється своїм пиємним ароматом та високим градусом. Спеціально під нього ми розобили палаючий образ хряка що добе символізує “свиняче діло”. Для поціновувачів напою ми поділимося стародавнім рецептом приготування напою….

“BLACK PEARL”

Упаковка 

В руках русалки, загадка морів – чорна перлина!
Більше по сам концет та розоблений образ русалки в розгорненому дописі проекту.

КОЛЕКЦІЯ 2020

Поліграфія

Зібрання з останніх робіп повяззаних з поліграцією:
-Буклети
-Біллборди
-Плакати
-Флаєра

 “EDUGET”

Розробка сайтів

Резонансний проект освітнього характеру. Головна задача, показати переваги інноваційних методів навчання в яскравій та молодіжній стилістиці, зрозуміло та впізнавано. Разом з розробкою брендингу ми продумали всю логіку що побудована на платформі…

 “ФОТО-МАНДРИ”

Розробка сайтів

Окрім фірмового стилю для компанії ми розробили зручний та практичний сайт. Сайт повністю адаптивний та підтримується на всих мобільних пристроях, інтуєтивно простий та зрозумілий. На сайті представлені відео та фото галереї, зручна система наповнення контенту. Дизайн сайту поєднує зручну практичність та естетику фірмового стилю від Фото-Мандри. 

“UKRAINIAN KOSSACKS”

Розробка сайтів

Дизайн сторінки поєднує в собі етнічні мотиви, простоту навігації та інформативність. Разом з розробкою дизайну ми промалювали головні образи проекту. Замовник повною мірою довірився нам, ескізи були затверджені з першого разу…

АНІМАЦІЙНЕ-ВІДЕО

Розробка відео

Декілька останніх робіт пов’язаних з відео-анімацією, намалюванням персонажів, моушеном та сценарієм.

ПРОЕКТ КАВ’ЯРНІ
ТА МАЛОЇ КНИГАРНІ

Дизайн середовища

Одна з наших кращих робіт пов’язана з дизайном середовища та такою близькою темою етніки.

ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ

Багаторічний досвід у сфері роботи з дизайном подарував нам масу цікавих партнерських та дружніх знайомств. В команді з псом-дизайнером ми багато зробили та втілили в життя. Співпрацювали з відомими музичними гуртами, фестивалями, громадськими організаціями та волонтерськими рухами. 

Маєте цікаву ідею, тоді давайте поспілкуємося! Інформацію про те як зв’язатися з нами можна знайти в розділі контакти


ВИ БУДЕТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ ДРУЗІВ ТА КЛІЄНТІВ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ ЗАДУМАНЕ РЕАЛЬНІСТЬ 

+3 8 (068) 865 96 98

 

Facebook | Instagram | E-mail

ВИ БУДЕТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ: