studio_logo_myrno_ua

БРЕНДИНГ, ПОЛІГРАФІЯ, РОЗРОБКА САЙТІВ,
ІЛЮСТРАЦІЯ, ВІДЕО-АНІМАЦІЯ

НАШІ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

УПАКОВКА “МОЛОКО ВІД ФЕРМЕРА”

Молоко від фермера, або історія що надихає. Завжди радіємо успіху людей що поруч. Розвиток якісної молочної індустрії символізує хороший життєвий рівень в країні. До прикладу, можна віднести Швейцраію з розвиненим скотарством, сирним виробництвом та молочною індустрією. Так колись було і в Україні. Сьогодні ми повертаємося на круги своя!.. .

УПАКОВКА “ВАРЕНУХА”

Розробка концепту для алкогольного напою Ваенуха – Шалений Хряк. Це страодавній, запаштий та міцний напій що відізняється своїм пиємним ароматом та високим градусом. Спеціально під нього ми розобили палаючий образ хряка що добе символізує “свиняче діло”. Для поціновувачів напою ми поділимося стародавнім рецептом приготування напою….

ОБКЛАДИНКА ДЛЯ ДИСКУ “KAMASUTRA”

Ще одні з наших друзів. Музика та лірика яких з перших нот пронизує душу. До візуалізації сольного проекту, одного з відомих Українських гуртів ми долучилися з великим задоволенням та ентузіазмом. Всі сюжети та образи були розроблені одним днем. Фінальний результат обкладинки з запропонованими варіантами можна переглянути в розгорненому дописі..

САЙТ “EDUGET”

Резонансний проект освітнього характеру. Головна задача, показати переваги інноваційних методів навчання в яскравій та молодіжній стилістиці, зрозуміло та впізнавано. Разом з розробкою брендингу ми продумали всю логіку що побудована на платформі…

САЙТ “ZEO OFFICE”

Резонансний проект освітнього характеру. Головна задача, показати переваги інноваційних методів навчання в яскравій та молодіжній стилістиці, зрозуміло та впізнавано. Разом з розробкою брендингу ми продумали всю логіку що побудована на платформі. Так як ресурс має складну сруктуру, орієнтовану на вивчення та викладання освітнього матеріалу ми структурували великий об’єм інформації. Окрім систематизації інформації ми продумали інтуєтивну та зручну логіку що присутня на всих сторінках платформи..

САЙТ “ФОТО-МАНДРИ”

Окрім фірмового стилю для компанії ми розробили зручний та практичний сайт. Сайт повністю адаптивний та підтримується на всих мобільних пристроях, інтуєтивно простий та зрозумілий. На сайті представлені відео та фото галереї, зручна система наповнення контенту. Дизайн сайту поєднує зручну практичність та естетику фірмового стилю від Фото-Мандри. 

САЙТ “UKRAINIAN KOSSACKS”

Дизайн сторінки поєднує в собі етнічні мотиви, простоту навігації та інформативність. Разом з розробкою дизайну ми промалювали головні образи проекту. Замовник повною мірою довірився нам, ескізи були затверджені з першого разу…

ВІДЕО АНІМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЯ

Декілька останніх робіт пов’язаних з відео-анімацією та ілюстрацією .

ІНТЕР’ЄРИ “МАМАЄВА СЛОБДА”

Одна з наших кращих робіт пов’язана з дизайном середовища та такою близькою темою етніки

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ 

+3 8 (068) 865 96 98

ВИ БУДЕТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ: