AAboutUs_logo_myrno_ua

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАС, РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ ТА ДРУК ПРИНТІВ, КРАЩІ ДИЗАЙН-ПРОЕКТИ, ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ

ПРО НАС

МИРНОпринт

Авторський проект основною ідеєю якого є хороший дизайн принтів на якісних футболках та светрах. Також займаюся росписом стін та виготовленням інтер’єрних наклеєк. Багато футболок від МИРНОпринт мандрує світом, їх купують на подарунки, щоб вітати близьких та радувати себе. Тому тема позитиву, мандрів та пригод є такою близькою і продовжується донині! Паралельно з цим професійно займаюся розробкою брендингу, фірмового стилю, поліграфією, створенням сайтів та анімаційного відео.

ETSY – магазин на міжнародній платформі (доставка по всьому світу 2-7днів)

Facebook – сторінка автора 
Instagram – сторінка проекту 
E-mail: art@myrno.in.ua
 
Tel: +38 (068) 865 96 98

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРИНТИ

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ ТА ДРУК

Футболка – від 500 Грн.
Светр – від 750 Грн.
Светр з капішоном – від 800 Грн.


Кепка – від 400 Грн.
Подушка – від 400 Грн.
Кружка – від 400 Грн.


Інтер’єрі наклейка  та розписи стін
(Обговорюється індивідуально)


Ексклюзивно, ви отримуєте послугу в яку врахована розробка принта та візуалізація ідеї разом з друком на обраній основі (футболка, светр, кеапка, подушка, кружка)  Ваше зомовлення загортається в подарункову обгортку з крафту та додається листівка для привітання.  Ми з радістю допоможемо втілити ваш задум в реальність. Термін виконання замовлення – від 1-го робочого дня (залажно від складності малюнку та завантаження друкарні)

1) Перед початком роботи ми обговорюємо стилістику та концепт виконання
2) Приступаємо до роботи та візуалізуємо ідею на фоні обраного виробу
3) Готовий виріб друкуємо та надсілаємо на наступний день від моменту затвердження

Так, звичайно!
Кожне замовлення на розробку принта – індивідуальне.
Тому з кожним клієнтом ми спілкуємося особисто, консультуємо та визначаємо стилістику виконання.
Ми надаємо 3 концепти ескізу з якого обираємо найкращий.
Практика показує що з першого разу ми втілюємо задумане!

Працюємо з прямим цифровим друком. Також з термоперенесенням плівок FLEX, цей спосіб є найбільш оперативним та якісним методом друку на текстилі. Сутність цієї технології полягає в перенесенні принта на футболку чи светр за допомогою гарячого пресу. Принт вирізається з спеціальної плівки FLEX на ріжучому плоттері. Спосіб вигідно виявляє свої переваги в порівнянні з іншими методами друку на футболках та светрах. Надруковані принти не тріскаються та не скочуються, не вигорають та зберігають свої якості (навіть після 100-го прання в пральній машинці). При замовленні більше 30 одиниць товару ми використовуємо метод друку шовкографії що значно зменшує загальну вартість, але не якість. Методи догляду стандартні (прання в машинці не більше 60 гр). При цьому принти не тіскаються а вироби не стягуються та не змінюють свого первинного кольору.

В стандарному рішенні ми розробляємо дизайн принта та його візуалізацію. Ми надаємо готовий виріб замовнику, без вихідного файлу макету принта. Опціонально ми можемо обговорити момент надання файлу для друку та його подальшого використання.

Інтер’єрні наклейки технології Oracl сьогодні дозволяють без істотних змін в дизайні інтер’єру перетворювати приміщення до невпізнання. Це плівка яка прекрасно клеїться на гладкі поверхні – скло, фарбований метал, кахель та інші подібні поверхні. Так само підходить і для поверхонь з текстурною структурою, таких як фарбований бетон та лаковане дерево. Це хороша нагода прикрасити інтер’єр, легко наклеюється та легко відклеюється. Доступно в різних кольорах. При замовленні клійкої плівки ми загортаємо її в тубус для зручного та безпечного транспортування до замовника.

Перевага плівки в порівнянні з розписом:
– швидке нанесення на обрану поверхню без особливих навичок та складностей
– швидка можливість демонтажу без ушкодження основи на яку була нанесена наклейка Більш докладно мможна ознайомитися в розділі Інтер’єрні наклейки та розпис стін

НАШІ КРАЩІ ДИЗЙН-ПРОЕКТИ

– УПАКОВКА, ПОЛІГРАФІЯ, ЛОГТИПИ, РОЗРОБКА САЙТІВ, РОЗРОБКА ВІДЕО, ДИЗАЙН СЕРЕДОВИША-

“МОЛОКО ВІД ФЕРМЕРА”

Упаковка 

Молоко від фермера, або історія що надихає. Завжди радіємо успіху людей що поруч. Розвиток якісної молочної індустрії символізує хороший життєвий рівень в країні. До прикладу, можна віднести Швейцраію з розвиненим скотарством, сирним виробництвом та молочною індустрією. Так колись було і в Україні. Сьогодні ми повертаємося на круги своя!.. .

“ВАРЕНУХА”

Упаковка 

Розробка концепту для алкогольного напою Варенуха – Шалений Хряк. Це страодавній, запаштий та міцний напій що відізняється своїм пиємним ароматом та високим градусом. Спеціально під нього ми розобили палаючий образ хряка що добе символізує “свиняче діло”. Для поціновувачів напою ми поділимося стародавнім рецептом приготування напою….

“BLACK PEARL”

Упаковка 

В руках русалки, загадка морів – чорна перлина!
Більше по сам концет та розоблений образ русалки в розгорненому дописі проекту.

КОЛЕКЦІЯ 2020

Поліграфія

Зібрання з останніх робіп повяззаних з поліграцією:
-Буклети
-Біллборди
-Плакати
-Флаєра

 “EDUGET”

Розробка сайтів

Резонансний проект освітнього характеру. Головна задача, показати переваги інноваційних методів навчання в яскравій та молодіжній стилістиці, зрозуміло та впізнавано. Разом з розробкою брендингу ми продумали всю логіку що побудована на платформі…

 “ФОТО-МАНДРИ”

Розробка сайтів

Окрім фірмового стилю для компанії ми розробили зручний та практичний сайт. Сайт повністю адаптивний та підтримується на всих мобільних пристроях, інтуєтивно простий та зрозумілий. На сайті представлені відео та фото галереї, зручна система наповнення контенту. Дизайн сайту поєднує зручну практичність та естетику фірмового стилю від Фото-Мандри. 

“UKRAINIAN KOSSACKS”

Розробка сайтів

Дизайн сторінки поєднує в собі етнічні мотиви, простоту навігації та інформативність. Разом з розробкою дизайну ми промалювали головні образи проекту. Замовник повною мірою довірився нам, ескізи були затверджені з першого разу…

АНІМАЦІЙНЕ-ВІДЕО

Розробка відео

Декілька останніх робіт пов’язаних з відео-анімацією, намалюванням персонажів, моушеном та сценарієм.

ПРОЕКТ КАВ’ЯРНІ
ТА МАЛОЇ КНИГАРНІ

Дизайн середовища

Одна з наших кращих робіт пов’язана з дизайном середовища та такою близькою темою етніки.

ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ

Багаторічний досвід роботи у сфері дизайну подарував нам можливіть виконти та втілити ви життя масу цікавих проектів та задач.
Багато співпрацювали з відомими музичними гуртами, фестивалями, громадськими організаціями та волонтерськими рухами.
Ми радо відриті до нового!

Маєте цікаву ідею, давайте спілкватися!
Інформацію про те як зв’язатися з нами можна знайти в розділі контакти

ВИ БУДЕТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ ДРУЗІВ ТА КЛІЄНТІВ

СПОДОБАЛОСЯ ТЕ ЩО ПОБАЧИЛИ?

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ! 

+3 8 (068) 865 96 98


Слідкуйте за нами на Instagram     Слідкуйте за нами на Facebook