СТУДІЯ ДИЗАЙНУ
ПРО НАС ТА НАШІ ПОСЛУГИ

ПРО СТУДІЮ

МИРНОпринт

Aвторський проєкт, який будує свою філософію на створенні хорошого та якісного мерчу з оригінальним дизайном принтів. Команда МИРНОпринту добре знається на технологіях, тонкощах друку та якості мерчу, з яким працює. Серед нашої продукції – футболки, светри, кепки, подушки та оригінальні емальовані кухлі у вінтажному стилі. Також ми займаємося розписом стін та виготовленням інтер’єрних наліпок, які створюють чудовий декор житлових та офісних приміщень. Багато продукції від МИРНОпринт мандрує світом, тому тема позитиву, мандрів та пригод є для нас такою близькою та цікавою! Водночас, поряд з цією діяльністю, я, як автор проєкту, професійно, займаюся створенням концепції брендингу, розробки фірмового стилю, поліграфією, створенням сайтів та анімаційного відео.. 

ETSY – магазин на міжнародній платформі (доставка по всьому світу від 5 днів)

Facebook – Мирослав Буртовий (автор
Instagram – Сторінка проекту 
E-mail: ART@myrno.in.ua
 
Tel: +38 (068) 865 96 98

ДИЗАЙН ТА ДРУК

Ексклюзивно, ви отримуєте послугу в яку врахована розробка принта та візуалізація ідеї разом з друком на обраній основі (футболка, светр, кеапка, подушка, кружка) Ми з радістю допоможемо втілити задумане в життя. Термін виконання замовлення – від 1-го робочого дня (залажно від складності малюнку та завантаження друкарні) Готове зомовлення загортається в подарункову крафту обгортку та додається листівка для привітання.  Принти на футболких та светрах можуть бути нанесені як прямим цифровим друком так і плівкою FLEX. Більш детальна інформація про технологію друку, фото, якість та розміри футболок/светрів та інших виробів можна переглянути на сторінці “Питання та відповіді”

Або за телефоном: +38 (068) 865  96 98

1) Перед початком роботи ми обговорюємо стилістику та концепт виконання
2) Приступаємо до роботи та візуалізуємо ідею на фоні обраного виробу
3) Готовий виріб друкуємо та надсілаємо на наступний день від моменту затвердження

Так, звичайно!
Кожне замовлення на розробку принта – індивідуальне.
Тому з кожним клієнтом ми спілкуємося особисто, консультуємо та визначаємо стилістику виконання.
Ми надаємо 3 концепти ескізу з якого обираємо найкращий.
Практика показує що з першого разу ми втілюємо задумане!

Працюємо з прямим цифровим друком. Також з термоперенесенням плівок FLEX, цей спосіб є найбільш оперативним та якісним методом друку на текстилі. Сутність цієї технології полягає в перенесенні принта на футболку чи светр за допомогою гарячого пресу. Принт вирізається з спеціальної плівки FLEX на ріжучому плоттері. Спосіб вигідно виявляє свої переваги в порівнянні з іншими методами друку на футболках та светрах. Надруковані принти не тріскаються та не скочуються, не вигорають та зберігають свої якості (навіть після 100-го прання в пральній машинці). При замовленні більше 30 одиниць товару ми використовуємо метод друку шовкографії що значно зменшує загальну вартість, але не якість. Методи догляду стандартні (прання в машинці не більше 60 гр). При цьому принти не тіскаються а вироби не стягуються та не змінюють свого первинного кольору.

В стандарному рішенні ми розробляємо дизайн принта та його візуалізацію. Ми надаємо готовий виріб замовнику, без вихідного файлу макету принта. Опціонально ми можемо обговорити момент надання файлу для друку та його подальшого використання.

РОЗПИС СТІН ТА ІНТЕР’ЄРНІ НАКЛЕЙКИ

Розпис стін
Вартість та термін виконання обговорюється індивідуально в залежності від розміру та сколадності

Або за телефоном: +38 (068) 865  96 98

Все дуже просто, ви залишаєте заявку на нашому сайті, або телефонуєте за номером +38 (068) 865 96 98
Ми з вами узгоджуємо всі деталі та в найшвидчий час приступаємо до роботи

Процес виконання складається:
1) Визначення та убомовлення концепту розпису на прикладі існуючих робіт
2) Розробка дизайну принта та його узгодження
3) Візуалізаця ескізу на фоні фотографій того місця де має бути розпис
4) Наголовніше, початок розпису (тут починається магія фарб та кісточок на ваших стінах)

Інтер’єрні наклейки технології Oracl сьогодні дозволяють без істотних змін в дизайні інтер’єру перетворювати приміщення до невпізнання. Це плівка яка прекрасно клеїться на гладкі поверхні – скло, фарбований метал, кахель та інші подібні поверхні. Так само підходить і для поверхонь з текстурною структурою, таких як фарбований бетон та лаковане дерево. Це хороша нагода прикрасити інтер’єр, легко наклеюється та легко відклеюється. Доступно в різних кольорах. При замовленні клійкої плівки ми загортаємо її в тубус для зручного та безпечного транспортування до замовника.

Перевага плівки в порівнянні з розписом:
– швидке нанесення на обрану поверхню без особливих навичок та складностей
– швидка можливість демонтажу без ушкодження основи на яку була нанесена наклейка 

– Фарбовані поверхні
– Кахель
– Шпалери
– Холодильник
– Вікна та скло

1) Наклейка складається з:
– паперового підкладу
– наклейка
– монтажна плівка
2) Вам знадобиться:
– пластикова картка
– малярський скотч
– олівець для розмітки
3) Розкладіть наклейку на рівній поверхні і ребром пластікової картки обережно розгладьте її. Якщо на поверхні з’явилися хвильчасті вигини, нічого страшного. Вони не завадять наклеїти наклейку. Місце наклеювання протріть сухою ганчіркою від пилу, вологи та жирних плям.
4)  Спозіціоніруйте наклейку на обраної Вами поверхні, в разі необхідності поставте мітки олівцем.
5) Відокремте наклейку від підкладку – 5-7см. Звільнену частина від стікера приклейте до поверхні. Далі продовжуйте потроху знімати підкладку зсередини, приклеюючи / пригладжуючи зображення до поверхні карткою та долонями рук. Уникайте появи пухирців.
6) Тепер наклейка з монтажною плівкою приклеєна до стіни. Ретельно і з зусиллям проведіть по всій поверхні наклейки карткою.
7) Демонтуйте монтажну плівку вниз паралельно поверхні.
8) Уважно стежте, щоб дрібні деталі залишилися на поверхні! Якщо цбого не відбувається, ще раз розгладьте плівку та зменшіть кут демонтажу плівки.
9) Ще раз розгладьте наклейку м’якою ганчіркою від центру до країв. Намагайтеся не підчепити краї наклейки!
10) Якщо залишилися повітряні пухирці під плівкою, повторно розгладьте їх або проколіть голкою.

– Піддіти край наклейки
– Відтягнути вниз

Якщо наліпка дуже сильно приклеєна до стіни і вам складно піддіти край (таке часту буває з різними поверхнями – склом, металом, пластиком, керамічною плиткою, тощо) Варто обережно використати лезо ножа. Якщо наліпка погано відклеюється, використовуйте фен. Підігріта плівка Oracl стає більш еластичною, клейка основа відповідно стає більш піддатливою та простіше відклеюється.

КРАЩІ ДИЗЙН-ПРОЕКТИ

– УПАКОВКА, ПОЛІГРАФІЯ, ЛОГТИПИ, РОЗРОБКА САЙТІВ, РОЗРОБКА ВІДЕО, ДИЗАЙН СЕРЕДОВИША-

ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА

Одна з наших кращих робіт пов’язана з дизайном середовища.  Проект малої кав’ярні та книгарні в комплексі “Мамаєва Слобода”. Розробка окремих елементів меблювання, плунування приміщення та комунікацій в ньому. Візуалізація проекту.

АНІМАЦІЙНЕ-ВІДЕО

Декілька останніх робіт пов’язаних з відео-анімацією, намалюванням персонажів, моушеном, продуманням та написанням сценарію, зведенням.

УПАКОВКА

“Молоко від фермера” або історія що надихає. Завжди радіємо успіху людей що поруч. Розвиток якісної молочної індустрії символізує хороший життєвий рівень в країні. До прикладу, можна віднести Швейцраію з розвиненим скотарством, сирним виробництвом та молочною індустрією. Так колись було і в Україні. Сьогодні ми повертаємося на круги своя!.. .

УПАКОВКА

Розробка концепту для алкогольного напою “Варенуха – Шалений Хряк”. Це страодавній напій що відізначається своїм вишуканим пиємним запошного аромату та високим градусом. Спеціально під нього ми розобили палаючий образ хряка що добе символізує “свиняче діло”. 

УПАКОВКА

“Bleack Pearl” В руках русалки, загадка морів – чорна перлина! Більше по сам концет та розоблений образ русалки в розгорненому дописі проекту.

ПОЛІГРАФІЯ

Зібрання з останніх робіт:
-Буклети
-Біллборди
-Плакати
-Флаєра
-Презентації

РОЗРОБКА САЙТІВ

Eduget – Резонансний проект освітнього характеру. Головна задача, показати переваги інноваційних методів навчання в яскравій та молодіжній стилістиці, зрозуміло та впізнавано. Разом з розробкою брендингу ми продумали всю логіку що побудована на платформі… Також був розроблений логотип та весь врендинг що пов’язаний з компанією.

РОЗРОБКА САЙТІВ

Лендінг для однієї з IT компаній

РОЗРОБКА САЙТІВ

Окрім фірмового стилю для компанії ми розробили зручний та практичний сайт. Сайт повністю адаптивний та підтримується на всих мобільних пристроях, інтуїтивно простий та зрозумілий. На сайті представлені відео та фото галереї, зручна система наповнення контенту. Дизайн сайту поєднує зручну практичність та естетику фірмового стилю від Фото-Мандри.