ПРО НАС
НАШІ ПОСЛУГИ ТА ПОРФОЛІО

ПРО НАС

МИРНОпринт

Aвторський проєкт, який будує свою філософію на створенні хорошого та якісного мерчу з оригінальним дизайном принтів.  Серед нашої продукції – футболки, светри, кепки, подушки та емальовані кухлі . Також, професійно займаюся комерційним дизайном (розроба фірмового стилю, брендинг, упаковка та поліграфія, дизайн сайтів, монтаж та анімація відео, дизайн середовища та розпис стін)


linkedin
– Автор проекту
Facebook – Автор проекту 

Instagram – Сторінка магазину
ETSY – Сторінка магазину на міжнародній платформі з доставкою по всьому світу

E-mail: ART@myrno.in.ua
 
Tel: +38 (068) 865 96 98

НАШІ ПОСЛУГИ

Ексклюзивно, ви отримуєте послугу в яку врахована розробка принта та візуалізація ідеї разом з друком на обраній основі (футболка, светр, кеапка, подушка, кружка) Ми з радістю допоможемо втілити задумане в життя. Термін виконання замовлення – від 1-го робочого дня (залажно від складності малюнку та завантаження друкарні) Готове зомовлення загортається в подарункову крафту обгортку та додається листівка для привітання.  Принти на футболких та светрах можуть бути нанесені як прямим цифровим друком так і плівкою FLEX. Більш детальна інформація про технологію друку, фото, якість та розміри футболок/светрів та інших виробів можна переглянути на сторінці “Питання та відповіді”

Або за телефоном: +38 (068) 865  96 98

1) Перед початком роботи ми обговорюємо стилістику та концепт виконання
2) Приступаємо до роботи та візуалізуємо ідею на фоні обраного виробу
3) Готовий виріб друкуємо та надсілаємо на наступний день від моменту затвердження

Так, звичайно!
Кожне замовлення на розробку принта – індивідуальне.
Тому з кожним клієнтом ми спілкуємося особисто, консультуємо та визначаємо стилістику виконання.
Ми надаємо 3 концепти ескізу з якого обираємо найкращий.
Практика показує що з першого разу ми втілюємо задумане!

Працюємо з прямим цифровим друком. Також з термоперенесенням плівок FLEX, цей спосіб є найбільш оперативним та якісним методом друку на текстилі. Сутність цієї технології полягає в перенесенні принта на футболку чи светр за допомогою гарячого пресу. Принт вирізається з спеціальної плівки FLEX на ріжучому плоттері. Спосіб вигідно виявляє свої переваги в порівнянні з іншими методами друку на футболках та светрах. Надруковані принти не тріскаються та не скочуються, не вигорають та зберігають свої якості (навіть після 100-го прання в пральній машинці). При замовленні більше 30 одиниць товару ми використовуємо метод друку шовкографії що значно зменшує загальну вартість, але не якість. Методи догляду стандартні (прання в машинці не більше 60 гр). При цьому принти не тіскаються а вироби не стягуються та не змінюють свого первинного кольору.

В стандарному рішенні ми розробляємо дизайн принта та його візуалізацію. Ми надаємо готовий виріб замовнику, без вихідного файлу макету принта. Опціонально ми можемо обговорити момент надання файлу для друку та його подальшого використання.

ПОРТФОЛІО – КОМЕРЦІЙНИЙ ДИЗАЙН

УПАКОВКА

“Молоко від фермера” або історія що надихає. Завжди радіємо успіху людей що поруч. Розвиток якісної молочної індустрії символізує хороший життєвий рівень в країні. До прикладу, можна віднести Швейцраію з розвиненим скотарством, сирним виробництвом та молочною індустрією. Так колись було і в Україні. Сьогодні ми повертаємося на круги своя!.. .

ПОЛІГРАФІЯ

Зібрання з останніх робіт:
-Буклети
-Біллборди
-Плакати
-Флаєра
-Презентації

РОЗРОБКА САЙТІВ

Eduget – Резонансний проект освітнього характеру. Головна задача, показати переваги інноваційних методів навчання в яскравій та молодіжній стилістиці, зрозуміло та впізнавано. Разом з розробкою брендингу ми продумали всю логіку що побудована на платформі… Також був розроблений логотип та весь врендинг що пов’язаний з компанією.

АНІМАЦІЙНЕ-ВІДЕО

Декілька останніх робіт пов’язаних з відео-анімацією, намалюванням персонажів, моушеном, продуманням та написанням сценарію, зведенням.

ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА

Одна з наших кращих робіт пов’язана з дизайном середовища.  Проект малої кав’ярні та книгарні в комплексі “Мамаєва Слобода”. Розробка окремих елементів меблювання, плунування приміщення та комунікацій в ньому. Візуалізація проекту.

РОЗПИС СТІН

Все просто, ви телефонуєте нам за номером +38 (068) 865 96 98 Далі ми з вами узгоджуємо всі деталі та приступаємо до роботи.

Процес виконання складається:
1) Визначення та убомовлення концепту розпису на прикладі існуючих робіт
2) Розробка дизайну принта та його узгодження
3) Візуалізаця ескізу на фоні візуалізацій того місця де має бути розпис
4) Наголовніше, початок розпису (тут починається магія…)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ В ЖИТТЯ ЗАДУМАНЕ! 

+3 8 (068) 865 96 98


     Слідкуйте за нами на Instagram     Слідкуйте за нами на Facebook