studio_logo_myrno_ua

КРАЩІ ПРОЕКТИ
ТА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАС

РОЗРОБКА ПРИНТІВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРИНТИ

Маєш ідею для своеї  футболки/светру? Ми допоможемо намалювати та надрукувати. Це може бути хороший подарунок для себе самого, або для кращого приятеля. Також розробляємо та друкуємо футболки великими теражами, для фестивалей та різноманітних подій. Готове замовлення надсилаємо в подарунковій обгорці разом з листівкою для привітання.

Бажаєш прикрасити стіни власного дому чи офісу? Замість розпису, пропонуємо альтернативу – інтер’єрні наклейки. Ці наклейки можна нанести майже на будь-яку поверхню. Мають високою деталізацією малюнку та можливістю демонтажу без ушкодження поверхні. Не потребують особливих навичок в роботі з собою. Все можна зробити власноруч, дотримуючись інструкції. В нашому магазині можна придбати існуючі варіанти, також ми можемо розробити індивідуальний дизайн. 

РОЗРОБКА ЛОГОТИПІВ

ПОЛІГРАФІЯ ТА УПАКОВКА

“МОЛОКО ВІД ФЕРМЕРА”

Упаковка 

Молоко від фермера, або історія що надихає. Завжди радіємо успіху людей що поруч. Розвиток якісної молочної індустрії символізує хороший життєвий рівень в країні. До прикладу, можна віднести Швейцраію з розвиненим скотарством, сирним виробництвом та молочною індустрією. Так колись було і в Україні. Сьогодні ми повертаємося на круги своя!.. .

“ВАРЕНУХА”

Упаковка 

Розробка концепту для алкогольного напою Ваенуха – Шалений Хряк. Це страодавній, запаштий та міцний напій що відізняється своїм пиємним ароматом та високим градусом. Спеціально під нього ми розобили палаючий образ хряка що добе символізує “свиняче діло”. Для поціновувачів напою ми поділимося стародавнім рецептом приготування напою….

“BLACK PEARL”

Упаковка 

В руках русалки, загадка морів – чорна перлина!
Більше по сам концет та розоблений образ русалки в розгорненому дописі проекту.

КОЛЕКЦІЯ 2020

Поліграфія

Зібрання з останніх робіп повяззаних з поліграцією:
-Буклети
-Біллборди
-Плакати
-Флаєра

РОЗРОБКА САЙТІВ

 “EDUGET”

Розробка сайтів

Резонансний проект освітнього характеру. Головна задача, показати переваги інноваційних методів навчання в яскравій та молодіжній стилістиці, зрозуміло та впізнавано. Разом з розробкою брендингу ми продумали всю логіку що побудована на платформі…

 “ФОТО-МАНДРИ”

Розробка сайтів

Окрім фірмового стилю для компанії ми розробили зручний та практичний сайт. Сайт повністю адаптивний та підтримується на всих мобільних пристроях, інтуєтивно простий та зрозумілий. На сайті представлені відео та фото галереї, зручна система наповнення контенту. Дизайн сайту поєднує зручну практичність та естетику фірмового стилю від Фото-Мандри. 

“UKRAINIAN KOSSACKS”

Розробка сайтів

Дизайн сторінки поєднує в собі етнічні мотиви, простоту навігації та інформативність. Разом з розробкою дизайну ми промалювали головні образи проекту. Замовник повною мірою довірився нам, ескізи були затверджені з першого разу…

ВІДЕО ТА АНІМАЦІЯ

КОЛЕКЦІЯ 2020

Розробка сайтів

Декілька останніх робіт пов’язаних з відео-анімацією, намалюванням персонажів, моушеном та сценарієм.

ДИЗАЙН СЕРИДОВИЩА

КАВ’ЯРНЯ “МАМАЄВА СЛОБДА”

Дизайн середовища

Одна з наших кращих робіт пов’язана з дизайном середовища та такою близькою темою етніки.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ 

+3 8 (068) 865 96 98

ВИ БУДЕТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ: