myrnoprint_logo_wall2

ВТІЛЮЄМО  МРІЇ 

В РОЗПИСАХ НА СТІНАХ

 

n

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОРСЬКИЙ РОЗПИС (МАЛЮНОК)

Кожен з проектів від МИРНОпринт – ексклюзивний та індивідуальний, виконується автором, що має багаторічний досвід в сфері графічного дизану та дизайну середовища вцілому.

n

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ НА ФОНІ РЕАЛЬНИХ СТІН

Перед початком роботи над проектом ми виїзджяємо на обєкт, проводимо консультацію та фотозйомку. Після чого, затверджені ескізи переносяться на фото, для візуалізації та порівняння.

n

ШВИДКІСТЬ ВИКОНЯННЯ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми добре занаємо свою справу. Знаємо які ставита питиння, щоб зрозуміти хід ваших думок. Маємо хорошу компетенцію в своїй справі. Всі наші проекти ведуться по брифу та загальній домовленості. 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА БРИФ – РОЗРОБКА ЕСКІЗІВ – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РОЗПИСУ – ВТІЛЕННЯ В ЖИТТЯ 

1.

ПОЧАТОК РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ

КОНСУЛЬТАЦІЯ
ТА БРИФ

Перш ніж приступити до роботи над розписом, необхідно визначитися з сюжетом. Як підібрати розпис стін в інтер’єр, або екстер’єрі? Яку краще обрати техніку розпису, матеріали, на що варто звернути увагу? Ми радо проконсультуємо та підскажемо як буде краще. Обговоримо сюжет та терміни виконання робіт, загалні побажання по втіленні задуманого проекту.

2.

РОБОТА НАД  ПРОЕКТОМ

РОЗРОБКА
ЕСКІЗІВ

По завершенню брифу ми втілюємо обговорені ідеї в образах на папері. Ескізи розробляються з урахуванням побажань замовника. Ми радо пропонуємо можливі альтернативні варіанти для порівняння. Наша студія має великий каталог робіт що були виконані знаними майстрами з усього світу, тому нам буде легко визначити загальну стилістику майбутнього розпису та візуалізувати задумане.

3.

РОБОТА НАД ПРОЕКТОМ

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
РОЗПИСУ

Перед початком робіт ми виїзджяємо на об’єкт та проводимо фотозйомку. Консультуємо замовника по загальних ключових питаннях. Поверх зроблених фото ми накладаємо ескізи можливих варіантів розписів з різних ракурсів. Таким чином замовник має змогу скласти загальне враження про розпис, докласти свою руку до процесу та обрати найкращий варіант з запропонованих.

4.

ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ НАД ПРОЕКТОМ

ВТІЛЕННЯ
В ЖИТТЯ

По затвердженій візуалізації ми приступаємо до завершальних робіт, втілюємо проект в життя. Затверджений ескіз переноститься контурним малюнком на обрану поверхню з ідентичною точністю до запропонованих візуалізацій. Після чоги ми приступаємо до фінальної частини, розписів. 

Приклади розписів

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ 

+3 8 (068) 865 96 98

ВИ БУДЕТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ