wall_art_loro_eng

ALL YOUR DREAMS 

WE WILL DRAW ON YOUR WALLS

 

HOW DO WE WORK?

BRIEF – SKETCHES – 3D VISUALISATION – ART ON THE WALL 

1.

GETTING STARTED

BRIEF

Before we gonna start to work. We need to know what you want to see on a final point. Where our draw will be? In interior or exterior? What kind of technique and paints better to choose? Together we will discuss main idea and style of our art on the wall.

2.

START OF THE WORK

SKATCHES
ON A PAPER

По завершенню брифу ми втілюємо обговорені ідеї в образах на папері. Ескізи розробляються з урахуванням побажань замовника. Ми радо пропонуємо можливі альтернативні варіанти для порівняння. Наша студія має великий каталог робіт що були виконані знаними майстрами з усього світу, тому нам буде легко визначити загальну стилістику майбутнього розпису та візуалізувати задумане.

3.

PROJECT IN PROGRESS

3D VISUALISATION

Перед початком робіт ми виїзджяємо на об’єкт та проводимо фотозйомку. Консультуємо замовника по загальних ключових питаннях. Поверх зроблених фото ми накладаємо ескізи можливих варіантів розписів з різних ракурсів. Таким чином замовник має змогу скласти загальне враження про розпис, докласти свою руку до процесу та обрати найкращий варіант з запропонованих.

4.

FINAL POINT

ART ON THE WALL

По затвердженій візуалізації ми приступаємо до завершальних робіт, втілюємо проект в життя. Затверджений ескіз переноститься контурним малюнком на обрану поверхню з ідентичною точністю до запропонованих візуалізацій. Після чоги ми приступаємо до фінальної частини, розписів. 

n

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОРСЬКИЙ РОЗПИС (МАЛЮНОК)

Кожен з проектів від МИРНОпринт – ексклюзивний та індивідуальний, виконується автором що має багаторічний досвід в сфері графічного дизану та дизайну середовища вцілому.

n

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ НА ФОНІ РЕАЛЬНИХ СТІН

Перед початком роботи над проектом ми виїзджяємо на обєкт, проводимо консультацію та фотозфомку. Після чого, затверджені ескізи переносяться на фото, для візуалізації та порівняння.

n

ШВИДКІСТЬ ВИКОНЯННЯ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми добре занаємо свою справу. Знаємо які ставита питиння, щоб зрозуміти хід ваших думок. Маємо хорошу компетенцію в своїй справі. Всі наші проекти ведуться по брифу та загальній домовленості. 

DO YOU LIKE WHAT YOU SEE?

CALL  US,
WE WILL HELP YOUR DREAMS COME TRUE!
+3 8 (068) 865 96 97

YOU WILL BE IN A GOOD COMPANY OF OUR CLIENTS