НАДСИЛАЙ З ІНТЕРНЕТУ

ОТРИМУЙ В ПОШТОВІЙ СКРИНЬЦІ

tAAAAAAAAAAK

2.

РОБОТА НАД  ПРОЕКТОМ

РОЗРОБКА
ЕСКІЗІВ

По завершенню брифу ми втілюємо обговорені ідеї в образах на папері. Ескізи розробляються з урахуванням побажань замовника. Ми радо пропонуємо можливі альтернативні варіанти для порівняння. Наша студія має великий каталог робіт що були виконані знаними майстрами з усього світу, тому нам буде легко визначити загальну стилістику майбутнього розпису та візуалізувати задумане.

3.

РОБОТА НАД ПРОЕКТОМ

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
РОЗПИСУ

Перед початком робіт ми виїзджяємо на об’єкт та проводимо фотозйомку. Консультуємо замовника по загальних ключових питаннях. Поверх зроблених фото ми накладаємо ескізи можливих варіантів розписів з різних ракурсів. Таким чином замовник має змогу скласти загальне враження про розпис, докласти свою руку до процесу та обрати найкращий варіант з запропонованих.

4.

ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ НАД ПРОЕКТОМ

ВТІЛЕННЯ
В ЖИТТЯ

По затвердженій візуалізації ми приступаємо до завершальних робіт, втілюємо проект в життя. Затверджений ескіз переноститься контурним малюнком на обрану поверхню з ідентичною точністю до запропонованих візуалізацій. Після чоги ми приступаємо до фінальної частини, розписів. 

n

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОРСЬКИЙ РОЗПИС (МАЛЮНОК)

Кожен з проектів від МИРНОпринт – ексклюзивний та індивідуальний, виконується автором що має багаторічний досвід в сфері графічного дизану та дизайну середовища вцілому.

n

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ НА ФОНІ РЕАЛЬНИХ СТІН

Перед початком роботи над проектом ми виїзджяємо на обєкт, проводимо консультацію та фотозфомку. Після чого, затверджені ескізи переносяться на фото, для візуалізації та порівняння.

n

ШВИДКІСТЬ ВИКОНЯННЯ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми добре занаємо свою справу. Знаємо які ставита питиння, щоб зрозуміти хід ваших думок. Маємо хорошу компетенцію в своїй справі. Всі наші проекти ведуться по брифу та загальній домовленості. 

СПОДОБАЛОСЯ ТЕ ЩО ПОБАЧИЛИ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ ВАШІ МРІЇ В ЖИТТЯ! 

+3 8 (068) 865 96 97

ВИ БУДИТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ