slider studio

ДОДОТКОВІ ПОСЛУГИ СТУДІЇ

АНІМАЦІЙНЕ ВІДЕО

Моушн дизайн, розробка інфографіки, ілюстацій, написання сценаію, розробка корпоративних персонажів, та звичайно, двомірна анімація – все це входить до компетенції нашої студії. Ми пропонуємо вам створення анімації за доступними цінами і гарантуємо відмінний результат. Більше половини проектів ми виконали на умовах віддаленого співробітництва.

БАНЕРНА РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ

Наше портфоліо наповнене відомими роботами для добре знаних медійних, будівельних, освітніх та інформаційних компаній України та всього світу. Ми знаємо всі технічні вимоги та специфіку рекллами подібного характеру. Кожна з реклмних акцій оптимізується під відповідну рекламну площадку з урахуванням специфіки та розміів та загальних побажань замовника.

CАЙТИ

Багаторічний досвід в сфері веб-дизайну дає змогу поєднувати ексклюзивний дизайн та практичність сьогодення. Хороший дизайн, завжди простий та має свою родзинку. Ми вміємо поєднувати сучасні технології з грамотною естетикою. Наші дизайнерські рішення стануть хорошим доповненням до вашої справи.

ПОЛІГРАФІЯ

Наша студія знає яким чином розробити дизайн поліграфії та рекламгої продукції грамотно. Ми завжди раді до нових та цікавих задач, працюємо на результа та добиваємося поставлених цілей. Брошури, буклети, меню ресторанів, візитки, листівки, тощо. Замовивши розробку дизайну в нас, ви отримуєте якісний рекламний продукт вчасно в обумовлені терміни.

ЛОГОТИПИ

Логотипи що ми створюємо є прямим відображенням філософії кожної з компаній замовників. Окрім розробки фірмового знаку ми займаємося розробкою і бренд-буку. Ми створимо неповторний графічний образ що буде асоціюватися лише з вашим ім’ям.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРИНТ

Ми розробляємо індивідуальні принти саме для вас та вашого бізнесу, корпоративних заходів, фестивалей чи ексклюзивних подарунків близьким. Це може бути оригінальний напис, стилізований портрет, логотип чи авторський малюнок. Найкращий подарунок – індивідуальний принт. Принт що буде нанесний на якісну футболку чи светр, принт що буде передавати ваший індивідуальний задум.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЛИСТІВКИ

Сьогоднішній ритм життя такий, що у багатьох немає можливості порадувати своїх близьких простими привітаннями. Давно забутими, але такими приємними та несподіваними листівками, або листами. Більшість людей живуть в вітуальному світі та соціальних мережах. Більшість забуло про реальну пошту. Давайте надсилати реальні листівки, замість віртуальних лайків.

РОЗПИС СТІН

Наша студія має добрий досвід в розписах на стінах. Ми з радістю допоможемо прикрасити стіни вашої домівки чи офісу. Перед початком робіт ми надаємо грунтовну консультацію стосовно запланованого розпису та техніки виконання. По затвердженні фінальних ескізів роспису ми робимо 3д візуалізацію на фоні реальних стін де планується розпис. Після того, приступаємо до виконання робіт.