wall_art_loro_eng_2

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРИНТ,
ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Футболки, светри, емальвані кружки, декоративні подушки

РОЗРОБКА ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРИНТА

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

 Найкращий подарунок – індивідуальний принт. Ексклюзивно, ви отримуєте послугу в яку врахована розробка принта, друк на обраній футболці або светрі та подарункова обгортка.  Такий принт на футболці чи светрі буде тільки у вас чи ваших близьких. Ми з радістю допоможемо втілити ваш задум. Термін виконання замовлення – від 1-го робочого дня. Можлива персональна зустріч, консультація онлайн/телефоном. 

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

В нашій крамниці існує декілька видів подарункових сертифікатів. Від покупки товару що є в наявності, до розробки індивідуального принта за окремими побажаннями. Кожному сертифікату присвоюється іменний промо-код. Надрукована версія сертифікату може бути надісланий через Нову Пошту. Електронна версія сертифікату, надіслається на зазначений емейл. Телефонуйте, ми з радістю допоможемо втілити ваш задум!

Вартість розробки принта з друком на футболці становить 700 Грн. (Звичайний свет – 950 Грн. Светр з каптуром – 1000 Грн.) В розробку макету входить візуалізація побажань замовника в відповідності до стилістики МИРНОпринт. Ми пропонуємо 3 варіантіи ескізу принта з візуалізацією на футболці або светрі. 

Термін виконання замовлення – один день. Якщо замовлення було зробле в першій половині дня (макети принта мають бути затверджені) ми надрукуємо замовлення ближче до вечору цього ж дня. Якщо ви зробили замовлення в другій половині дня, замовлення буде готове на наступний день. Працюємо оперативно. 

Так, звичайно!  Кожне замовлення на розробку принта – індивідуальне. Тому з кожним клієнтом ми спілкуємося особисто, визначаємо стилістику принта та вигадуємо образ та такетовий супровід, якщо такий необхідний. Ми надаємо 3 концепти ескізу з якого обираємо найкращий. Але практика показує що з першого разу ми втілюємо задумане!

Друкуємо на футболках та светрах які носимо самі. Футболки марки B&C, светри Fruit of The Loom. Фото з виробами та розмірну сітку виробів можна переглянути за посиланням ТУТ 

Термоперенесення плівок FLEX є найбільш оперативним та якісним методом друку на текстилі. Сутність цієї технології полягає в перенесенні принта на футболку чи светр за допомогою гарячого пресу. Принт вирізається з спеціальної плівки FLEX на ріжучому плоттері. Спосіб вигідно виявляє свої переваги в порівнянні з іншими методами друку на футболках та светрах. Надруковані принти не тріскаються та не скочуються, не вигорають та зберігають свої якості (навіть після 100-го прання в пральній машинці). При замовленні більше 30 одиниць товару ми використовуємо метод друку шовкографії що значно зменшує загальну вартість, але не якість. Методи догляду стандартні (прання в машинці не більше 60 гр). При цьому принти не тіскаються а вироби не стягуються та не змінюють свого первинного кольору.

ВІДГУКИ ВІД НАШИХ ДОБРИХ ДРУЗІВ
ТА ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ

1.

ДРУГА РІКА

Cпільно з гуртом ми розобили та презентували серію принтів на футболки та светри . Наші футболки поїдуть з хлопцями в всеукаїнський тур приурочений до виходу нового альбому “Піраміда”

2.

БАНДЕРШТАТ

Ми з радістю долучилися до одного з найбільших фестфвалів в Україні.
Фестиваль Українського духу та 3 ексклюзивних принти від нашої студії презентуємо до вашої уваги.

3.

GOOD CHEF

Серія принтів присвячена нашим друзям з рестораії Good Chef. Головна ідея проекту поєднати дві речі, брутального пацюка та кухню. В результаті цього в нас вийшла брутальна кухня з пацюками та 8 кумедних принтів.

4.

МУЗИЧНИЙ ГУРТ ФІОЛЕТ

Долучилися до візуалізації музичного проекту Kolos & Bro. В результаті отимали 13 принтів які візуалізують кожну з пісень

5.

МАМАЄВА СЛОБОДА

Подарункові принти для козацького селища “Мамаєва Слобода”. Наші дузі гордо носять наші принти з правдивими закликами та гаслами!

6.

КРАЇНА FM

Ми маємо бути горді тим ким ми є! Маємо не зубувати хто ми є! Маємо пам’ятати свою історію та відстоювати свою точку зору. Впевненно змінюємо навязані шаблони часів советів. В партнестві з Країна FM, разом  будуємо нову країну!

7.

МОЛОКО ВІД ФЕРМЕРА

Спеціально для молочного бренду ми намалювали та розобили корпоативний образ для компанії який перенесли на футболки та стіни магазину.

n

ЕКСКЛЮЗИВНА ТА ЯКІСНА
ФУТБОЛКА 

Кожен з принтів ексклюзивний, друкується на якісній футболці що буде довго служити, радуватиме око та звесилятиме вашу душу. Особливо в гарячі та спекотні дні.

n

ЗАПОКОВУЄМО
В 
КРАФТОВИЙ ПАПІР

Кожне з онлайн-замовлень загортається в крафтовий папір. Ми полюбляємо прості та ексклюзивні речі, тому завжди поєднуємо це в житті. Звичайна упаковка, як окремий подарунок.

n

КОЖЕН З ПРИНТІВ Є АВТОРСЬКОЮ РОБОТОЮ

Всі роботи що розміщені на сайті
є індивідуальними
авторськими напрацюваннями від студії МИРНОпринт.  

СПОДОБАЛОСЯ ТЕ ЩО ПОБАЧИЛИ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ! 

+3 8 (068) 865 96 98

ВИ БУДЕТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ: