БІЛБОРД ДЛЯ БАНКУ
PLATINUM BANK

Співпраця з Platinum Bank по банерній рекламі в інтернеті переросла в розробку зовнішньої реклами. Довгий час нашу рекламу  можна було зустріти не тільки в інтернеті, а й на бігбордах в багатьох містах України. Лаконічно, інформативно та яскраво! 

ВИСТАВКОВИЙ РЕКЛАМНИЙ СТЕНД
WORLDAPP

Задача замовника: Розробити рекламний стенд, який яскраво та впізнавано передаcть фірмовий стиль компанії в поєднанні з логотипами клієнтів та партнерів. Стенд мав великі розміри та напівкруглу форму що додавала динаміку в загальну композицію. Конструкція стенду була розміщена на великій міжнародній виставці споміж багатьох людей та компаній. Свою головну задачу, композиція стенду виконала успішно. 

БУКЛЕТ ДЛЯ КОЗАЦЬКОГО СЕЛИЩА
МАМАЄВА СЛОБОДА

Ми з радістю долучилися до розробки презентційного буклету для наших друзів. Замовник повною мірою довірився нам, проект був затверджений з перших ескізів. В оформленні буклету використали логотип козацького селища в поєднанні з текстурами старовинного золотавого паперу. До попередньо написаного тексту ми відібрали та систиматизували фото. Звели опрацьовані матеріали в окремий ПДФ файл підготовлений для друку та використання в інтернеті. Файл презентації можна завантажити в розгорненому дописі. 

ОБКЛАДИНКА ДО МУЗИЧНОГО АЛЬБОМУ
KOLOS & BRO

Ще одні з наших друзів. Музика та лірика яких з перших нот пронизує  душу. До візуалізації сольного проекту, одного з відомих Українських гуртів ми долучилися з великим задоволенням та ентузіазмом. Всі сюжети та образи були розроблені одним днем. Фінальний результат обкладинки з запропонованими варіантами можна переглянути в розгорненому дописі.

СЕРІЯ ПОДАРУНКОВИХ ЛИСТІВОК
ДЛЯ МУЗИЧНОГО ПРОЕКТУ KAMASUTRA BІД
KOLOS & BRO

В продовженні до оформлення обкладинки платівки ми розробили серію подарункових листівок. Деякі з образів що були використані на листівках та обкладинці до альбому ми перенесли та надрукували на футболках та светрах. Ми намагалися повною мірою передати всю  лірику кожної з композицій в окремих малюнках та образах. Більш докладніше про проект з всіма напрацюваннями та ескізами можна ознайомитися в розгорненому дописі.

СЕРІЯ  РЕКЛАМНИХ ПЛАКАТІВ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ КРАМНИЧКИ
SOKOL.UA

Студія довгий час співпрацювала з sokol.ua Разом, ми розробили, намалювали та запустили багато рекламних акцій в мережі інтернеті та поза нею. Ключові образи з рекламних акцій ми перенесли на плакати для подальшої промоції в магазинах компанії. Також наша реклама була розміщена в метрополітені та на сітілайтах міста Києва. 

БУКЛЕТ ДЛЯ FOTOMANDRY

Паралельно з розробкою бренду ми презентували концет ПДФ шаблону в якому мандрівники зможуть презентувати свої програми подорожей для своїх клієнтів. Більш докладно про весь проект з презентацією фірмового стилю та сайту, можна ознайомитися в розгорненому описі.

РЕКЛАМНИЙ ФЛАЄР
KARTATA POTATA

Наша студія долучилися до розробки смачної та кулінарної теми. Замовник з першого ескізу затвердив макет.  В дизайні флаєру ми використали яскраві елементи осені, пожовкле листя та гніздо звите пташками. В гнізді ми закомпонували логотип студії. На звороті,інформативний текстовий блок. Вийшло по-осінньому тепло , інформативно та дуже смачно!

ПОДАРУНКОВА ЛИСТІВКА
EDUGET

До нового року ми запропонували розробити подарункову листівку з корпоративним персонажем компанії. Більш докладно про листівку та весь проект можна ознайомитися в розгорненому описі.

АФІША ДЛЯ КІННИХ КАСКАДЕРІВ
UKRAINIAN COSSOKS

Паралельно з розробкою сайту та ілюстрацій ми розробили афішу для проекту. В оздобі афіші ми промалювали образ бойового козака з конями, стилізували існуючі фото та використали старовинні текстури карт. Замовник повною мірою довірився нам, афіша та весь концепт проекту був затверджений з перших ескізів. Проект включав в себе не тільки розробку афіші а й розробку фірмового стилю та сайту. Більш докладно про весь проект можна ознайомитися в розгорненому описі.

СЕРІЯ АФІШ ДЛЯ МУЗИЧНОГО ГУРТУ
ТІК

Ще одна музична співпраця переросла в якісний та цікавий продукт. Ще один з випадків, коли замовник повною мірою довіряється виконавцю і проект затверджується з перших ескізів. Фінальні роботи з нашими коложами та малюнками можна переглянути в розгорненому описі проекту.

ЛИСТІВКА ДЛЯ МУЗИЧНОГО ГУРТУ ТІК

Дизайн афіш переріс в подальшу розробку ексклюзивних вітальних листівок. Листівки були надруковані та подаровані багатьом шанувальникам творчості музичного гурту ТІК.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ 

+3 8 (068) 865 96 98

ВИ БУДЕТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ: