lable_20

ВІДЕО
БАЗОВЕ

Базовий пакет послуг пов’язаний з редагуванням або анімацією відео. Це може бути або слайд шоу в поєднанні з відео-анімацією, накладенням аудіо, презентацією логотипу, окремих специфектів, тощо. Кожен проект і задача індивідуальна.   На фінальній стадії замовник отримує готовий файл без вихідного файлу проекту. 

lable_21

ВІДЕО
ПОКРАЩЕНЕ

Покащений, або розширений пакет послуг пов’язаний з редагуванням або анімацією відео. Це може бути або слайд шоу в поєднанні з відео-анімацією, накладенням аудіо, презентацією логотипу, окремих специфектів, тощо. Кожен проект і задача індивідуальна. На фінальній стадії замовник отримує готовий файл без вихідного файлу проекту. 

lable_22

ВІДЕО
МАКСИМАЛЬНЕ

Максимальний пакет послуг пов’язаний з анімацією відео, розробкої загальної ідеї, розкадровкою, намалюванням окремих персонажів та озвучкою. Такою можливий переклад на різноманітні мови. Кожен проект і задача індивідуальна. На фінальній стадії замовник отримує готовий файл без вихідного файлу проекту. 

Банер — один з ефективних видів інтернет-реклами для просування Ваших товарів або послуг. Команда веб майстерні Greencode створить банер, який візуально привабить та зацікавить потенційних клієнтів та відповідатиме іміджу компанії, яку він презентує. 

Анімовані банери ефективніші, за рахунок руху вони привертають більше уваги, ніж статичні. Проводиться вибір типу анімації для банеру – Flash або Gif. На цьому етапі складається сценарій анімації, в якому описуються графічні елементи та текст, які використовуватимуться у банері, та яким чином відбуватиметься сама анімація. 

Банер повинен відповідати іміджу компанії, а його візуальне оформлення повинно викликати у відвідувачів бажання докладніше ознайомитися з рекламованим продуктом. Після узгодження всіх деталей проекту, наші дизайнери розробляють попередній графічний макет і відправляють Вам на узгодження.

Доопрацювання остаточного варіанту та ресайзи

Розкрутка сайту включає різні методи реклами Вашої веб сторінки. Одним із таких методів є банерна реклама. Наша команда створить ефективний, помітний але ненастирливий банер для успішної реклами товарів чи послуг. Після остаточного затвердження макету накладається анімація банера з урахуванням усіх поправок статичної версії та передається замовнику.