lable_10

РОЗОБКА
ЛОГО

Пропонуємо розробку логотипу компанії в трьох можливих варіаціях відповідно до обранрої стилістики. Перед тим
проводимо бриф з клієнтом та глибокий аналіз ринку та конкуентів в світовому контексті.

lable_11

РОЗРОБКА
ЛОГО + БРЕНД БУК

Пропонуємо розробку логотипу компанії в трьох можливих варіаціях відповідно до обранрої стилістики. Також короткі рекомендації по правилах використання логотипу, шрифтової гамми та допустимих кольорів в вигляді бренд буку.

lable_14

РОЗРОБКА
ЛОГО + БРЕНД БУК + ОБАЗ

Пропонуємо розробку логотипу компанії в трьох можливих варіаціях відповідно до обранрої стилістики. Також короткі рекомендації в вигляді бренд буку. Додатково ми розробляємо корпоативний образ компанії.

Логотип – перший візуальний елемент з яким стикаються клієнти, оскільки він розміщений на візитівках співробітників, фірмових бланках, упаковках товарів, сайті компанії. Розробка логотипу починається з ретельного аналізу роду діяльності фірми та її цільової аудиторії. Наша команда створить привабливий та якісний логотип, який допоможе викликати інтерес відвідувачів та збільшити базу клієнтів.

Розробка логотипу є важливим кроком для успішного розвитку Вашого бізнесу. Логотип – це яскравий та впізнаваний графічний елемент, який може поєднувати в собі назву фірми, невеликий малюнок чи геометричний елемент. Дизайнер врахує всі Ваші побажання під час створення логотипу та створить графічне зображення, щоб найкраще представити Вашу компанію

Грамотно вибираний колір є дуже важливим етапом розробки логотипу, оскільки він може в значній мірі впливати на психологію Ваших клієнтів, тому що кольори мають певну символіку та різні категорії людей віддають перевагу неоднаковим відтінкам.

Дизайнер пропонує на вибір декілька варіантів логотипу, з яких Ви обираєте той що найбільше сподобався. Виконуються доопрацювання вибраного варіанту з врахуванням побажань клієнта. З урахуванням де розміщуватиметься логотип, його максимально адаптують під вибрані носії.

Наша команда допоможе створити ефективний дизайн логотипу, який Ви зможете використати в поліграфічній продукції та веб дизайні. Коли розробка логотипу закінчена, Ви отримуєте папку з логотипом у векторному та растровому форматі для друку і використання під час створення сайту.