lable_17

БАНЕР
ЗВИЧАЙНИЙ

Розробляємо статичний чи анімаційний варіант банеру. Також в даний пакет включені 3 ресайзи банеру та оптимізація під відповідні банерні площадики. Замовник отимує готові та оптимізовані файли впродовж 24 годин.  

lable_18

БАНЕР
ПОКРАЩЕНИЙ

Розробляємо статичний чи анімаційний варіант банеру. Також в даний пакет включені 3-12 ресайзи банеру та оптимізація під відповідні банерні площадики. Замовник отимує готові та оптимізовані файли впродовж 24 годин.  

lable_19

БАНЕР
МАКСИМАЛЬНИЙ

ПРозробляємо статичний чи анімаційний варіант банеру. Також в даний пакет включені 3 ресайзи банеру та оптимізація під відповідні банерні площадики. Замовник отимує готові та вихідні файли впродовж 24 годин.  

Банер — один з ефективних видів інтернет-реклами для просування Ваших товарів або послуг. Команда веб майстерні Greencode створить банер, який візуально привабить та зацікавить потенційних клієнтів та відповідатиме іміджу компанії, яку він презентує. 

Анімовані банери ефективніші, за рахунок руху вони привертають більше уваги, ніж статичні. Проводиться вибір типу анімації для банеру – Flash або Gif. На цьому етапі складається сценарій анімації, в якому описуються графічні елементи та текст, які використовуватимуться у банері, та яким чином відбуватиметься сама анімація.

Банер повинен відповідати іміджу компанії, а його візуальне оформлення повинно викликати у відвідувачів бажання докладніше ознайомитися з рекламованим продуктом. Після узгодження всіх деталей проекту, наші дизайнери розробляють попередній графічний макет і відправляють Вам на узгодження.

Доопрацювання остаточного варіанту та ресайзи

Розкрутка сайту включає різні методи реклами Вашої веб сторінки. Одним із таких методів є банерна реклама. Наша команда створить ефективний, помітний але ненастирливий банер для успішної реклами товарів чи послуг. Після остаточного затвердження макету накладається анімація банера з урахуванням усіх поправок статичної версії та передається замовнику.