РОЗРОБКА САЙТУ ТА БРЕНДИНГУ
ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПОРТАЛУ ВІДЕО-КУРСІВ EDUGET

Сайти

Резонансний проект освітнього характеру. Головна задача, показати переваги інноваційних методів навчання в яскравій та молодіжній стилістиці, зрозуміло та впізнавано. Разом з розробкою брендингу ми продумали всю логіку що побудована на платформі. Так як ресурс має складну сруктуру, орієнтовану на вивчення та викладання освітнього матеріалу ми структурували великий об’єм інформації. Окрім систематизації інформації ми продумали інтуєтивну та зручну логіку що присутня на всих сторінках платформи. Проект включає в себе велику кількість різнопланових сторінок, від журналу пограми студента та викладача, до оцінювання, прогресу навчання, інтерактивних тестів, сторінок новин та статей. Ресурс повністю адаптивний під всі мобільні пристрої. Окрім фірмового стилю та вебу, ми розробили корпоративний образ компанії та супровідні ілюстрації освітнього характеру. Додатково ми намалювали та змонтували відео поро саму платформу та про те як вона функціонує

Сторінка проекту: www.eduget.com

ПОДАРУНКОВА ЛИСТІВКА ДО НОВОГО РОКУ

Поліграфія

До Нового Року ми розробили подарункову листівку з корпоративним персонажем компанії, таксою EDU.  

РОЗРОБКА АНІМАЦІЙНОГО ПРОМО-ВІДЕО
ПЕЗЕНТАЦІЯ ПОСЛУГ КОМПАНІЇ

Анімаційне відео

В даному анімаційному ролику ми розробили сценарій, промалювали всі ілюстрації та звели всі матеріали в загальний ролик. Меньше ніж за хвилину ми розповіли чим займається компанія та які її переваги.

Використали: Photosop, Illustrator, After Effects, Final Cut.

Одна з перших версій промо-відео про компанію що пояснює загальний функціонціонал платфомформи Eduget.
Відео послайдово презентує стоінки сайту та принципи платфоми загалом, як для людей що хотять вивчати представлений відео-матеіал, так і для людей що хотять викладати свої власні курси на основі ресурсу Eduget. В даному відео презентована стара весія сайту в дизайні що на даний момент вже не актуальний. Загальні пинципи лишилися такі самі як і зараз. 

ВІЗИТНІ КАТКИ

Поліграфія

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ 

+3 8 (068) 865 96 98

ВИ БУДИТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ: