АФІША ДЛЯ КІННИХ КАСКАДЕІВ
UKRAINIAN COSSOKS

Поліграфія

Паралельно з розрлбкою сайту та ілюстрацій ми розробили афішу для проекту. В оздобі афіші ми промалювали образ бойового козака з конями, стилізували існуючі фото та використали старовинні текстури карт.Замовник повною мірою довірився нам, афіша та весь концепт проекту був затверджений з перших ескізів. Проект включав в себе не тільки розровку афіші а й розробку фірмового стилю та сайту.

САЙТ ТА БРЕНДИНГУ
ДЛЯ КІННИХ КАСКАДЕРІВ UKRAINIAN KOSSACKS

Сайти

Дизайн сторінки поєднує в собі етнічні мотиви, простоту навігації та інформативність. Разом з розробкою дизайну ми промалювали головні образи проекту. Замовник повною мірою довірився нам, ескізи були затверджені з першого разу. Ми поромалювали козака, образи нестримних каскадерських коней та фірмової печатки від Українських козаків. Також ми відібрали та обробили всі фото для сайту. 

ПРЕЗЕНТАЦІЙНА ПРОМО-ЗАСТАВКА
ДЛЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Відео

Презентація логотипу об’єднання каскадерів. За основу динамічної заставки в декілька секунд був взятий образ козака, вогонь позаду та стародавні карти з зображеням Уркаїни.

Використали: Photosop, After Effects, Final Cut.

ДОДОТКОВІ ПОСЛУГИ СТУДІЇ

БАНЕРНА РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ

Наше портфоліо наповнене відомими роботами для добре знаних медійних, будівельних, освітніх та інформаційних компаній України та всього світу. Ми знаємо всі технічні вимоги та специфіку рекллами подібного характеру. Кожна з реклмних акцій оптимізується під відповідну рекламну площадку з урахуванням специфіки та розміів та загальних побажань замовника.

CАЙТИ

Багаторічний досвід в сфері веб-дизайну дає змогу поєднувати ексклюзивний дизайн та практичність сьогодення. Хороший дизайн, завжди простий та має свою родзинку. Ми вміємо поєднувати сучасні технології з грамотною естетикою. Наші дизайнерські рішення стануть хорошим доповненням до вашої справи.

ПОЛІГРАФІЯ

Наша студія знає яким чином розробити дизайн поліграфії та рекламгої продукції грамотно. Ми завжди раді до нових та цікавих задач, працюємо на результа та добиваємося поставлених цілей. Брошури, буклети, меню ресторанів, візитки, листівки, тощо. Замовивши розробку дизайну в нас, ви отримуєте якісний рекламний продукт вчасно в обумовлені терміни.

ЛОГОТИПИ

Логотипи що ми створюємо є прямим відображенням філософії кожної з компаній замовників. Окрім розробки фірмового знаку ми займаємося розробкою і бренд-буку. Ми створимо неповторний графічний образ що буде асоціюватися лише з вашим ім’ям.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРИНТ

Ми розробляємо індивідуальні принти саме для вас та вашого бізнесу, корпоративних заходів, фестивалей чи ексклюзивних подарунків близьким. Це може бути оригінальний напис, стилізований портрет, логотип чи авторський малюнок. Найкращий подарунок – індивідуальний принт. Принт що буде нанесний на якісну футболку чи светр, принт що буде передавати ваший індивідуальний задум.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЛИСТІВКИ

Сьогоднішній ритм життя такий, що у багатьох немає можливості порадувати своїх близьких простими привітаннями. Давно забутими, але такими приємними та несподіваними листівками, або листами. Більшість людей живуть в вітуальному світі та соціальних мережах. Більшість забуло про реальну пошту. Давайте надсилати реальні листівки, замість віртуальних лайків.

РОЗПИС СТІН

Наша студія має добрий досвід в розписах на стінах. Ми з радістю допоможемо прикрасити стіни вашої домівки чи офісу. Перед початком робіт ми надаємо грунтовну консультацію стосовно запланованого розпису та техніки виконання. По затвердженні фінальних ескізів роспису ми робимо 3д візуалізацію на фоні реальних стін де планується розпис. Після того, приступаємо до виконання робіт. 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВТІЛИТИ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ 

+3 8 (068) 865 96 98

ВИ БУДИТЕ В ХОРОШІЙ КОМПАНІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ: